marker   ul. Radzikowskiego 65K/12, 31-315 Kraków

Usługi naszego biura geodezyjnego – galeria zdjęć

Witamy w wirtualnej galerii zdjęć biura geodezyjnego Geoprof z Krakowa. Przedstawiamy tu zdjęcia z wybranych realizacji naszej firmy. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu geodezji, dlatego można nam zaufać w kwestii takich usług geodezyjnych jak tyczenie budynków i działek, ewidencja gruntów i budynków, rozgraniczenia nieruchomości czy podziały działek. Mamy na swoim koncie już wiele zrealizowanych projektów, stale powiększa się również grono zadowolonych Klientów naszej firmy. 

Mapy do celów projektowych

Wszelkie inwestycje budowlane wymagają przygotowania mapy do celów projektowych. Mogą to Państwo zlecić specjalistom z naszego biura geodezyjnego.

Mapy do celów prawnych 

rozgraniczenia i podziały nieruchomości

Ikona dokumentu

Na mapach do celów prawnych znajdują się granice nieruchomości, mapy te sporządza się m.in. na potrzeby postępowania sądowego czy podziału spadku.

Modernizacje egib

Zakładanie ewidencji budynków

Ikona planu

Modernizacje ewidencji gruntów i budynków podejmowane są m.in. w celu uzupełnienia bądź weryfikacji istniejących danych, co skutkuje np. zmianą oznaczenia działek.

Tyczenie i inwentaryzacje

powykonawcze obiektów

Ikona przyrządu geodezyjnego

Tyczenie, czyli pomiar działek wykonywane jest prze rozpoczęciem budowy, natomiast inwentaryzacja podwykonawcza budynku – przed oddaniem go do użytku.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.